دانلود مدل سه بعدی اتوبان


توضیحات

دانلود مدل سه بعدی اتوبان : این مجموعه شامل مدل سه بعدی از انواع تجهیزات عمومی بزرگراه و اتوبان با کیفیت بسیار بالا جهت طراحی سه بعدی می باشد. این آرشیو دارای آبجکت های مختلف مانند: بزرگراه ها، علائم آزادراه، تابلو های تبلیغاتی، علائم راهنمایی و رانندگی و … است. این مجموعه جهت ساخت کانسپت آرت و جلوه های ویژه مورد استفاده قرار می گیرد. این آرشیو برای فرمت های MA ، OBJ ، FBX ، MAX و موتور رندر محبوب vray ارائه شده است. علاوه بر این امکان اکسپورت کردن از مکس این آرشیو در سایر نرم افزار های سه بعدی دیگر به ویژه در تری دی مکس نیز وجود دارد. هم چنین فایل 3dsmax قابل ویرایش کامل هر صحنه ، تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر آبجکت و تمامی نور های استفاده شده در هر صحنه با امکان ویرایش کامل به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود مدل سه بعدی اتوبان :

 • عنوان مجموعه: Kitbash3d – Props: Highways
 • حجم مجموعه:  152MB
 • سازنده: Kitbash3d
 • فرمت های موجود: MA ، OBJ ، FBX ، MAX
 • تعداد مدل: –
 • متریال: دارد
 • تکسچر: دارد
 • کاتالوگ PDF: –

دانلود مدل سه بعدی اتوبان

دانلود مدل سه بعدی اتوبان

مدل سه بعدی اتوبان

مدل سه بعدی خیابان

دانلود مدل سه بعدی اتوبان

مدل سه بعدی اتوبان - 7

1 دیدگاه برای دانلود مدل سه بعدی اتوبان

 1. Kian

  سلام . خیلی ممنون . ولی فقط فرمت c4d و e3d رو داشت و این فرمت هایی که گفتید رو نداشت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.