دانلود تصاویر انعکاس پرتوهای نور HDR Caustics


توضیحات

تصاویر انعکاس پرتوهای نور : ابن مجموعه شامل 24 عکس با کیفیت و گستره دینامیک بسیار بالا جهت استفاده در طراحی سه بعدی می باشد. هر تصویر دارای رزولوشن 5k است که شما می توانید از تصویر HDR برای افزودن واقعگرایی بیشتر با اغراق انعکاس نور در صحنه داخلی یا نورپردازی حجمی استفاده نمایید. هر تصویر HDR به صورت استاندارد ارائه شده است، بنابراین در بیشتر برنامه های سه بعدی مانند: Cinema 4D، هودینی، بلندر، مایا و … و بیشتر  موتور های رندر سه بعدی مانند: اکتان، ردشیفت، آرنولد و … قابل استفاده می باشند.

اطلاعات دانلود تصاویر انعکاس پرتوهای نور HDR Caustics :

  • عنوان مجموعه: Gumroad – HDR Caustics
  • حجم مجموعه: 700MB
  • سازنده: Gumroad
  • فرمت های موجود: HDR ، JPG
  • تعداد تصاویر : 24
  • کاتالوگ :

تصاویر انعکاس پرتوهای نور

تصاویر انعکاس پرتوهای نور

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر انعکاس پرتوهای نور HDR Caustics”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.