دانلود تصویر آلفا مدلسازی سطوح سخت


توضیحات

تصویر آلفا مدلسازی سطوح سخت : این مجموعه شامل بیش از 150 تصویر و براش مپ های آماده برای طراحی سه بعدی تجهیزات پیشرفته می باشد. این تصاویر با فرمت های TIFF , BMPبر روی سایت قرار گرفته است. شما می توانید از این تصاویر در نرم افزار های Zbrush ، Quixel ، 3Dcoat ، Blender ، Cinema4D ، Mudbox استفاده نمایید.

اطلاعات دانلود تصویر آلفا مدلسازی سطوح سخت :

  • عنوان مجموعه: Artstation – 150+ Hard Surface/ Prop Alphas
  • حجم مجموعه: 24MB
  • سازنده: Artstation
  • فرمت های موجود: TIFF , BMP
  • تعداد تصاویر : 400
  • کاتالوگ : 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصویر آلفا مدلسازی سطوح سخت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.