دانلود آبجکت ست ابزار های دستی از TurboSquid


توضیحات

آبجکت ست ابزار های دستی : این مجموعه شامل 10 مدل سه بعدی حرفه ایی و بسیار با کیفیت از انواع ابزارهای دستی جهت استفاده در پروژه های سه بعدی می باشد. این آرشیو برای شبیه سازی محیط کارگاهی و گاراژ ها مورد استفاده معماران و طراحان سه بعدی قرار می گیرد. تمامی مدل های این مجموعه توسط کاربران حرفه ایی طراحی و مدل سازی شده اند و دارای بالاترین کیفیت و دقت در مدل سازی و متریال ها هستند. داشتن این مجموعه کاربردی و ارزشمند سرعت ارائه پروژه های سه بعدی را افزایش داده و در عین حال سطح کیفی رندر ها را نیز ارتقا می بخشد. این آرشیو برای فرمت های Max ،OBJ و موتور رندر V-Ray می باشد که فرمت OBJ قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود آبجکت ست ابزار های دستی از TurboSquid :

  • عنوان مجموعه: TurboSquid – Hand tools set 10 3D models
  • حجم مجموعه: 137MB
  • سازنده: TurboSquid
  • فرمت های موجود: Max ،OBJ
  • تعداد مدل: 10
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ: 

آبجکت ست ابزار های دستی

آبجکت ست ابزار های دستی

آبجکت ست ابزار های دستی

آبجکت ست ابزار های دستی - 5

آبجکت ست ابزار های دستی - 7

آبجکت ست ابزار های دستی - 9

آبجکت ست ابزار های دستی - 11

آبجکت ست ابزار های دستی - 13

آبجکت ست ابزار های دستی - 15

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود آبجکت ست ابزار های دستی از TurboSquid”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.