دانلود تکسچر با دست نقاشی شده


توضیحات

دانلود تکسچر با دست نقاشی شده : مجموعه پیش رو شامل 5 تکسچر با دست پینت شده و آماده PBR با کیفیت بسیار بالا می باشد. تمامی تکسچر های این آرشیو دارای کیفیت عالی و رزولوشن 2048 در 2048 پیکسل هستند. هر تکسچر شامل چهار لایه Base Color ، Normal ، Roughness ، Height ، Ambient Occlusion است. تمامی تکسچر ها با استفاده از مپ های PBR ساخته شده اند و به همین علت بسیار واقع گرایانه هستند.  این مجموعه برای فرمت PNG می باشد.

اطلاعات دانلود تکسچر با دست نقاشی شده :

  • عنوان مجموعه: CG Trader – Stylized Mix Vol. 41 – Hand Painted Texture Pack
  • حجم مجموعه: 343MB
  • سازنده: CG Trader
  • فرمت های موجود: PNG
  • تعداد تکسچر: 5
  • کاتالوگ PDF: 

دانلود تکسچر با دست نقاشی شده - 2

دانلود تکسچر با دست نقاشی شده - 4

دانلود تکسچر با دست نقاشی شده - 6

دانلود تکسچر با دست نقاشی شده - 8

دانلود تکسچر با دست نقاشی شده - 10

دانلود تکسچر با دست نقاشی شده - 12

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تکسچر با دست نقاشی شده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.