دانلود پترن با طراحی دستی Hand drawn patterns bundle


توضیحات

پترن با طراحی دستی : این مجموعه شامل 284 وکتور پترن می باشد که به صورت دستی طراحی شده است. این مجموعه در قالب فایل های PNG, EPS, JPG, PDF بر روی سایت بارگذاری شده است. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. فایل های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد پیش نمایش هایی با رزولوشن 300DPI مناسب می باشند. این مجموعه در نرم افزار های Photoshop, Illustrator, InDesign, Photoshop Elements, Sketch, XD قابل استفاده و ویرایش می باشد.

اطلاعات دانلود پترن با طراحی دستی Hand drawn patterns bundle :

  • عنوان مجموعه: Hand drawn patterns bundle
  • حجم مجموعه: 130MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PNG, EPS, JPG, PDF
  • تعداد فایل: 

وکتور پترن با طراحی دستی

وکتور پترن با طراحی دستی

وکتور پترن با طراحی دستی

پترن با طراحی دستی - 5

پترن با طراحی دستی - 7

پترن با طراحی دستی - 9

پترن با طراحی دستی - 11

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پترن با طراحی دستی Hand drawn patterns bundle”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.