دانلود فونت انگلیسی GS.ArtDeco Family Font


توضیحات

فونت انگلیسی GS.ArtDeco Family Font : این فونت با الهام از تزئینات، ساختمان و سبک معماری ساختمان Gedung sate واقع در باندونگ، اندونزی طراحی شده است. این فونت برای گروه، شرکت، برچسب، کمپانی پوشاک، محتوای کلاسیک و … مناسب می باشد.

مشخصات دانلود فونت انگلیسی GS.ArtDeco Family Font :

  • عنوان مجموعه: GS.ArtDeco Family Font
  • حجم مجموعه: 3MB
  • فرمت های موجود: OTF, TTF 
  • سبک: Serif
  • فضا بین حروف: معمولی
  • اندازه بهینه: بزرگ (نمایش / پوستر)
  • وکتور: دارد

فونت انگلیسی GS.ArtDeco Family Font

فونت انگلیسی GS.ArtDeco Family Font - 3

فونت انگلیسی GS.ArtDeco Family Font - 5

فونت انگلیسی GS.ArtDeco Family Font - 7

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود فونت انگلیسی GS.ArtDeco Family Font”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.