دانلود تکسچر دیوار گرانج Grunge Wall Textures x10 vol3


توضیحات

دانلود تکسچر دیوار گرانج : این مجموعه شامل 10 تکسچر دیوار گرانج جهت استفاده در طرح های گرافیکی است. این مجموعه در قالب فایل JPG بر روی سایت بارگذاری شده است که می توانید آن را در نرم افزار های Photoshop, Illustrator, Sketch, Affinity Designer ویرایش و شخصی سازی کنید. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 3000 × 4000 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن بالا مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود تکسچر دیوار گرانج Grunge Wall Textures x10 vol3 :

  • عنوان مجموعه: Grunge Wall Textures x10 vol3
  • حجم مجموعه: 90MB
  • فرمت های موجود: JPG
  • تعداد فایل: 10

دانلود تکسچر دیوار گرانج Grunge Wall Textures x10 vol3

دانلود تکسچر دیوار گرانج - 3

دانلود تکسچر دیوار گرانج - 5

دانلود تکسچر دیوار گرانج - 7

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تکسچر دیوار گرانج Grunge Wall Textures x10 vol3”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.