پروژه المان با طراحی دستی برای داوینچی ریزالو – Grunge Scribbles. Hand Drawn Pack


توضیحات

المان طراحی دست : این مجموعه حاوی 61 المان فوق العاده جذاب برای استفاده در انواع پروژه های مربوط به شبکه های اجتماعی، تیزرها، تیتراژ، تریلرها و … در موضوعات مد، تبلیغات، رستوران، مسافرت و … هستند. بنابراین در بسیاری از سفارشات می توانند نیازهای شما را پوشش دهند. از جمله کمترین مزایای ارائه پروژه آماده داوینچی ریزالو می توان به آنها اشاره کرد، ایجاد تنوع بی نظیر و همیشه بروز شده در کسب و کارتان است.

مشخصات دانلود پروژه المان طراحی دست برای داوینچی ریزالو – Grunge Scribbles. Hand Drawn Pack :

  • عنوان پروژه : Grunge Scribbles. Hand Drawn Pack
  • شرکت سازنده :
  • نسخه داوینچی ریزالو مورد نیاز: Resolve 16
  • رزولوشن: 3840X2160 4K
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • آموزش استفاده: دارد
  • حجم فایل: 288MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پروژه المان با طراحی دستی برای داوینچی ریزالو – Grunge Scribbles. Hand Drawn Pack”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.