دانلود تکسچر خاک و زمین


توضیحات

دانلود تکسچر خاک و زمین : آرشیو پیش رو که تحت عنوان Motion Squared – V-Ray Ground and Dirt Texture Pack for Cinema 4D منتشر شده ، یکی از محصولات آرشیو حرفه ایی Motion Squared می باشد. این مجموعه شامل بیش از 100 تکسچر خاک و زمین مانند: خاک، زمین ترک برداشته ، شن ، گل و لای ، ماسه ، بیابان و کویر ، گیاهان ، چمن و خز و … می باشد. این مجموعه در طراحی و مدل‌سازی سطوح مختلف زمین برای معماران و طراحان سه بعدی بسیار کاربردی و ارزشمند است. تمامی تکسچر های این مجموعه برای فرمت Max ، C4D و موتور رندر محبوب Vray می باشد و دارای کیفیت بسیار بالا و رزولوشن 4K یا (4096 در 4096) هستند. هم چنین این آرشیو دارای مپ های کالیبر شده برای رندر واقعی و بهتر (Diffuse, Normal, Displacement, & Specular) است. مپ displacement برای بامپ و عمق فیزیکی واقعی و seamless و بدون لبه قابل مشاهده می باشد و بدین وسیله می توانید به صورت تایلیبل (کاشی کاری) به تناسب هر صحنه و آبجکتی از تکسچرها استفاده نمایید.

اطلاعات دانلود تکسچر خاک و زمین :

  • عنوان مجموعه: Motion Squared – V-Ray Ground and Dirt Texture Pack for Cinema 4D
  • حجم مجموعه: 1.29GB
  • سازنده: مجموعه Motion Squared
  • فرمت های موجود: Max ، C4D
  • کاتالوگ PDF: دارد

1 دیدگاه برای دانلود تکسچر خاک و زمین

  1. Mahdi_313

    سلام خسته نباشید
    ببخشید آیا میشه از این تکسچرهای با کیفیت در نرم افزار یونیتی هم استفاده کرد؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.