دانلود آبجکت گیاهان زینتی و گلخانه ایی


توضیحات

دانلود آبجکت گیاهان زینتی و گلدانی : مجموعه پیش رو یکی از با کیفیت ترین آرشیو های مدل سه بعدی گل و گیاه در پروژه های طراحی سه بعدی می باشد که از طرف شرکت معتبر Maxtree منتشر شده است. این کالکشن شامل 12 مدل سه بعدی متنوع و با کیفیت از انواع گیاهان گلخانه ایی و زینتی جهت چیدمان نهایی در پروژه‌ های طراحی با موضوعات مختلف است. تمامی مدل های این آرشیو توسط کاربران حرفه ایی با کیفیت و دقت بسیار بالا و بر اساس نمونه های واقعی طراحی و مدل سازی شده اند. این مجموعه برای فرمت های 3dsmax و موتور رندر محبوب vary می‌ باشد. شما می توانید از این مدل ها در همه نرم افزار های سه بعدی به ویژه در 3ds max استفاده نمایید. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود آبجکت گیاهان زینتی و گلدانی :

  • عنوان مجموعه: Maxtree – Plant Models Vol 19
  • حجم مجموعه: 1.13GB
  • سازنده: مجموعه Maxtree
  • فرمت های موجود: Max
  • تعداد مدل: 12
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: دارد

آبجکت گیاهان زینتی و گلدانی - 2

آبجکت گیاهان زینتی و گلدانی - 4

آبجکت گیاهان زینتی و گلدانی - 6

آبجکت گیاهان زینتی و گلدانی - 8

آبجکت گیاهان زینتی و گلدانی - 10

آبجکت گیاهان زینتی و گلدانی - 12

آبجکت گیاهان زینتی و گلدانی - 14

آبجکت گیاهان زینتی و گلدانی - 16

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود آبجکت گیاهان زینتی و گلخانه ایی”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.