دانلود وکتور لوگو باشگاه گلف Golf Badges-Stickers & Logos


توضیحات

وکتور لوگو باشگاه گلف : این مجموعه شامل 10 وکتور لوگو برای باشگاه گلف جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار Illustrator می باشد. این مجموعه دارای فرمت های AI, EPS است که به راحتی می توانید آن را ویرایش و شخصی سازی نمایید. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. برای استفاده از این فایل تنها کافیست لوگو خود را در این قالب آماده جایگذاری نمایید.

اطلاعات دانلود وکتور لوگو باشگاه گلف Golf Badges-Stickers & Logos :

  • عنوان مجموعه: 10 Golf Badges-Stickers & Logos 
  • حجم مجموعه: 20MB
  • سازنده:
  • فرمت های موجود: AI, EPS
  • تعداد فایل: 10

وکتور لوگو باشگاه گلف

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود وکتور لوگو باشگاه گلف Golf Badges-Stickers & Logos”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.