دانلود پترن خطوط طلایی انتزاعی آرت دکو Gold Line Art Deco Pattern Design Abstract Vol.1


توضیحات

دانلود پترن خطوط طلایی انتزاعی آرت دکو : این مجموعه شامل 24 وکتور پترن خطوط طلایی انتزاعی آرت دکو جهت استفاده در طرح های گرافیکی میباشد. این مجموعه در قالب فایل های AI, EPS, JPG, PDF, PNG, SVG بر روی سایت بارگذاری شده است که به راحتی می توانید آن را در نرم افزار های Photoshop, Illustrator, Figma, Sketch, Affinity Designer ویرایش و شخصی سازی کنید. تصاویر PNG به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ایی مناسب میباشند. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن بالا مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود پترن خطوط طلایی انتزاعی آرت دکو Gold Line Art Deco Pattern Design Abstract Vol.1:

  • عنوان مجموعه: Gold Line Art Deco Pattern Design Abstract Vol.1
  • حجم مجموعه: 32MB
  • فرمت های موجود: AI, EPS, JPG, PDF, PNG, SVG
  • تعداد فایل: 24

دانلود پترن خطوط طلایی انتزاعی آرت دکو - 2

دانلود پترن خطوط طلایی انتزاعی آرت دکو - 4

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پترن خطوط طلایی انتزاعی آرت دکو Gold Line Art Deco Pattern Design Abstract Vol.1”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.