دانلود اکشن فتوشاپ ایجاد متن و اشکال طلایی سه بعدی Gold 3D – Photoshop Action


توضیحات

اکشن فتوشاپ ایجاد متن و اشکال طلایی سه بعدی : با این اکشن میتوانید خیلی راحت و تنها با چند کلیک، متن و اشکال خود را به متون و اشکال طلایی سه بعدی در فتوشاپ تبدیل کنید. تنها کافیست، فایل اکشن را در نرم افزار خود نصب کرده، سپس متن یا اشکال خود را ایجاد و در نهایت اکشن خود را انتخاب و بر روی دکمه Play موجود در پنل اکشن ها کلیک کنید تا این افکت زیبا به تصاویر شما اعمال گردد. این مجموعه در قالب فایل ATN بر روی سایت بارگذاری شده است.

اطلاعات دانلود اکشن فتوشاپ ایجاد متن و اشکال طلایی سه بعدی Gold 3D – Photoshop Action :

  • عنوان مجموعه: Gold 3D – Photoshop Action
  • حجم مجموعه: 1MB
  • فرمت های موجود: ATN
  • تعداد فایل: 6

اکشن فتوشاپ ایجاد متن و اشکال طلایی سه بعدی - 2

اکشن فتوشاپ ایجاد متن و اشکال طلایی سه بعدی - 4

اکشن فتوشاپ ایجاد متن و اشکال طلایی سه بعدی - 6

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود اکشن فتوشاپ ایجاد متن و اشکال طلایی سه بعدی Gold 3D – Photoshop Action”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !