دانلود مجموعه افکت صوتی GMC Savana 2010


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی GMC Savana 2010 : این مجموعه شامل افکت صوتی شورولت اکسپرس می باشد که یکی از محبوب ترین ون ها در آمریکا شمالی است. این پکیج دارای طیف کاملی از سرعت و عملکرد است که از منظر داخلی، داخلی (موتور / لوله دم) و نمای خارجی یک مدل 2010 ثبت شده است. هم چنین تعارف کاملی از درب ها (جلو، جانبی، عقب و کاپوت) ، دکمه های زرهی، سوئیچ ها، شیشه های برقی، تعویض دنده و بوق در آن قرار گرفته است.

مشخصات مجموعه افکت صوتی GMC Savana 2010 :

  • عنوان: Big Room Sound GMC Savana 2010
  • فرمت : WAV
  • حجم فایل: 2GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی GMC Savana 2010”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.