دانلود افکت پوستر گلیچ Glitch Tracing Effect for Posters


توضیحات

افکت پوستر گلیچ : این مجموعه شامل افکت آماده است که با استفاده از آن میتوانید جلوه‌ هایی زیبا به تصاویر خود داده و در طراحی پوستر از آن‌ استفاده کنید. این مجموعه در قالب فایل PSD در سایت بارگذاری شده است که میتوانید در فتوشاپ نسبت به ویرایش و سفارشی سازی آن اقدام کنید. این فایل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 4500 × 3000 پیکسل است که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300DPI مناسب میباشد. این فایل به صورت Smart Object ایجاد شده است که به واسطه این قابلیت تنها با چند کلیک قادر به جایگذاری تصاویر خود در این قالب آماده خواهید بود.

اطلاعات دانلود افکت پوستر گلیچ Glitch Tracing Effect for Posters :

  • عنوان مجموعه: Glitch Tracing Effect for Posters
  • حجم مجموعه: 309KB
  • فرمت های موجود: PSD
  • تعداد فایل: 

افکت پوستر گلیچ - 2

افکت پوستر گلیچ - 4

افکت پوستر گلیچ - 6

افکت پوستر گلیچ - 8

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت پوستر گلیچ Glitch Tracing Effect for Posters”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.