پریست متن با نویز و پارازیت برای پریمیر – Glitch Text 3


توضیحات

پریست پارازیت متن : با دانلود این پکیج از 5 پریست با طراحی مختلف برای ایجاد نویز و پارازیت در متون پروژه های پریمیر بهره مند خواهید شد. این پریست ها هر کدام بیشتر از یک دقیقه زمان دارند و استفاده از آنها بسیار آسان است. برای اعمال این پریست ها نیازی به نصب هیچ پلاگینی نخواهید داشت و به سرعت رندر می شوند. بنابراین این پکیج اثر قابل توجهی بر افزایش سرعت و تنوع کار شما خواهد داشت.

مشخصات دانلود پریست متن با نویز و پارازیت برای پریمیر – Glitch Text 3 :

  • عنوان مجموعه : Glitch Text 3
  • نرم افزار قابل استفاده: Premiere CC 2019
  • رزولوشن: 1920X1080 HD
  • تعداد:
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • آموزش استفاده: دارد
  • حجم فایل: 2MB

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پریست متن با نویز و پارازیت برای پریمیر – Glitch Text 3”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.