دانلود وکتور دختر فضانورد و یونیکورن Girl astronaut with her unicorn. Vector


توضیحات

وکتور دختر فضانورد و یونیکورن : این مجموعه شامل وکتور دختر فضانورد و یونیکورن جهت استفاده در طرح های گرافیکی میباشد. این مجموعه در قالب فایل های AI, EPS, JPG, PDF بر روی سایت قرار گرفته است که به راحتی می توانید آن را در نرم افزار های Photoshop, Illustrator ویرایش و شخصی سازی کنید. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این فایل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 5000 × 5000 پیکسل است که برای ایجاد طرح و تصاویری با رزولوشن بالا مناسب میباشد.

اطلاعات دانلود وکتور دختر فضانورد و یونیکورن Girl astronaut with her unicorn. Vector :

  • عنوان مجموعه: Girl astronaut with her unicorn. Vector
  • حجم مجموعه: 1MB
  • فرمت های موجود: AI, EPS, JPG, PDF
  • تعداد فایل: 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود وکتور دختر فضانورد و یونیکورن Girl astronaut with her unicorn. Vector”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.