دانلود براش Ghibli برای فتوشاپ و Procreate


توضیحات

براش Ghibli : این مجموعه شامل بیش از 128 براش سفارشی چمن، گیاهان، درختان، تکسچر های زمین، ابر و … برای نرم افزار های فتوشاپ و Procreate می باشد. هم چنین یک نسخه دمو ویدیویی در 1.45 ساعت در فتوشاپ و یک ویدیو تایم لپس 10 دقیقه ایی بدون صدا در Procreate به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود براش Ghibli برای فتوشاپ و Procreate :

  • عنوان مجموعه: – Ghibli Inspired Brushes for Photoshop and Procreate
  • حجم مجموعه: 267MB
  • سازنده:
  • فرمت های موجود: ABR ، Brushset
  • تعداد براش: 128
  • کاتالوگ : 

براش Ghibli

براش Ghibli

براش Ghibli - 4

براش Ghibli - 6

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش Ghibli برای فتوشاپ و Procreate”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.