دانلود وکتور بک گراند اشکال هندسی Geometric Shape Backgrounds


توضیحات

وکتور بک گراند اشکال هندسی : این مجموعه شامل 10 وکتور پس زمینه اشکال هندسی جهت استفاده در طرح های گرافیکی میباشد. این مجموعه در قالب فایل های JPG, PNG, AI, EPS بر روی سایت بارگذاری شده است که می توانید با استفاده از آن طرح های فوق العاده زیبایی را در نرم افزار های Photoshop, Illustrator, Sketch, Affinity Designer ایجاد کنید. تصاویر PNG به صورت Transparent و شفاف ایجاد شده که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ایی مناسب میباشند. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 3333 × 5000 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300DPI مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود وکتور بک گراند اشکال هندسی Geometric Shape Backgrounds :

  • عنوان مجموعه: Geometric Shape Backgrounds
  • حجم مجموعه: 44MB
  • فرمت های موجود: JPG, PNG, AI, EPS
  • تعداد فایل: 10

وکتور بک گراند اشکال هندسی

وکتور بک گراند اشکال هندسی

وکتور بک گراند اشکال هندسی

وکتور بک گراند اشکال هندسی - 5

وکتور بک گراند اشکال هندسی - 7

وکتور بک گراند اشکال هندسی - 9

وکتور بک گراند اشکال هندسی - 11

وکتور بک گراند اشکال هندسی - 13

وکتور بک گراند اشکال هندسی - 15

وکتور بک گراند اشکال هندسی - 17

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود وکتور بک گراند اشکال هندسی Geometric Shape Backgrounds”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.