دانلود پترن آبرنگی Gentle Patterns Watercolor Set


توضیحات

پترن آبرنگی Gentle Patterns Watercolor Set : این مجموعه شامل 5 پترن با طرح آبرنگی جهت استفاده در طرح های گرافیکی میباشد. این مجموعه در قالب فایل های JPG, PNG بر روی سایت بارگذاری شده است که می توانید با استفاده از آن طرح های فوق العاده زیبایی را در نرم افزار های Photoshop, Illustrator, Affinity Designer ایجاد کنید. تصاویر PNG به صورت Transparent و شفاف ایجاد شده که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ایی مناسب می باشند. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 3600 × 3600 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح و تصاویری با رزولوشن 300DPI مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود پترن آبرنگی Gentle Patterns Watercolor Set :

  • عنوان مجموعه: Gentle Patterns Watercolor Set
  • حجم مجموعه: 141MB
  • فرمت های موجود: JPG, PNG
  • تعداد فایل: 5

پترن آبرنگی Gentle Patterns Watercolor Set

پترن آبرنگی Gentle Patterns Watercolor Set

پترن آبرنگی Gentle Patterns Watercolor Set

پترن آبرنگی Gentle Patterns Watercolor Set - 5

پترن آبرنگی Gentle Patterns Watercolor Set - 7

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پترن آبرنگی Gentle Patterns Watercolor Set”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.