دانلود افکت صوتی کاراکتر بازی شوالیه Game Character Knight


توضیحات

افکت صوتی کاراکتر بازی شوالیه : این مجموعه شامل بیش از 501 افکت صوتی کاراکتر بازی شوالیه می باشد. این کالکشن حاوی کاراکتر های فانتزی با بیش از 480 خط سفارشی، فریادهای نبرد ، آواز های جنگی و تمام مواردی است که برای صحنه های غنی بازی های سینمایی و تجربه های تعاملی باور پذیر نیاز است.

مشخصات مجموعه افکت صوتی کاراکتر بازی شوالیه Game Character Knight :

  • عنوان: Epic Stock Media – AAA Game Character Knight
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 501
  • حجم فایل: 235MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی کاراکتر بازی شوالیه Game Character Knight”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.