دانلود افکت صوتی کاراکتر High Elf


توضیحات

افکت صوتی کاراکتر High Elf : این مجموعه شامل بیش از 401 افکت صوتی کاراکتر بازی High Elf می باشد. این کالکشن صدای مردانه فانتزی را از روی نمونه هایی الهام گرفته از بازی های فانتزی موفق مانند: Guild Wars و World of Warcraft ارائه می دهد. شما می توانید با استفاده از این مجموعه اولین خط دفاع در برابر دشمن در امتیاز، تریلر، بازی یا پروژه بعدی خود باشید.

مشخصات مجموعه افکت صوتی کاراکتر High Elf :

  • عنوان: Epic Stock Media – AAA Game Character High Elf
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 401
  • حجم فایل: 189MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی کاراکتر High Elf”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.