دانلود افکت صوتی کاراکتر بازی Henchman


توضیحات

افکت صوتی کاراکتر بازی Henchman : این مجموعه شامل بیش از 381 افکت صوتی کاراکتر بازی Henchman می باشد. این کالکشن برای بازی، صدا های مختلف، تشویق های جنگ و پیروزی، گریه ها، خطوط گفتگوی خاص کاراکتر های سفارشی و تمامی موارد مورد نیاز برای ایجاد صحنه های جذاب سینمایی، کاراکتر و تجربیات برجسته صوتی گیم پلی و دارای نگرش بد مناسب است.

مشخصات مجموعه افکت صوتی کاراکتر بازی Henchman :

  • عنوان: Epic Stock Media – AAA Game Character Henchman
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 381
  • حجم فایل: 152MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی کاراکتر بازی Henchman”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.