دانلود افکت صوتی کاراکتر بازی شیطان Game Character Demon


توضیحات

افکت صوتی کاراکتر بازی شیطان : این مجموعه شامل بیش از 477 افکت صوتی کاراکتر بازی شیطان می باشد. این کالکشن حاوی فریاد های نبرد، آواز های جنگی و تمامی مواردی است که برای ایجاد یک گفتگوی آنتاگونیست تاریک جذاب و تجربه های صوتی درون بازی نیاز می باشد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی کاراکتر بازی شیطان Game Character Demon :

  • عنوان: Epic Stock Media – AAA Game Character Demon
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 477
  • حجم فایل: 279MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی کاراکتر بازی شیطان Game Character Demon”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.