دانلود مجموعه افکت صوتی Futureal Ambient


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی Futureal Ambient : این مجموعه شامل بیش از 603 نوع افکت صوتی محیط آینده می باشد که حاوی صدا های بسیار متنوعی است که قبلا هرگز آن ها را نشنیده اید. در این پکیج از بافت های حماسی و جادویی گرفته تا رفت و برگشت های پر سر و صدا، گیتار، انواع جو های ارگانیک مانند سالن، شهر، غارها و غیره، برگ ها، رودخانه ها، آب ها، پرندگان، ترقه های فلزی، حباب ها، آتش بازی، فلزات ریز، لوله ها، بشکه ها، شیکر ها و هر آنچه برای الهام بخشیدن به شما لازم است، موجود می باشد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی Futureal Ambient :

  • عنوان: Famous Audio – Futureal Ambient FX
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 603
  • حجم فایل: 2GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی Futureal Ambient”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.