دانلود مدل سه بعدی زاغه نشین های آینده


توضیحات

دانلود مدل سه بعدی زاغه نشین های آینده : مجموعه پیش رو صحنه آماده سه بعدی از محل های پرجمعیت و پست شهری با جزییاتی آینده گرایانه با کیفیت بسیار بالا می باشد. این آرشیو شامل ساختمان های خراب و قدیمی، اجزای آماده، سیستم تهویه و … است. با در اختیار داشتن این مجموعه می توانید به راحتی محیط زاغه نشینی نه چندان دور در آینده را با بالاترین جزییات و بسیار واقع گرایانه شبیه سازی کنید. این آرشیو برای فرمت های MA ، OBJ ، FBX ، MAX و موتور رندر محبوب vray ارائه شده است. علاوه بر این امکان اکسپورت کردن از مکس این آرشیو در سایر نرم افزار های سه بعدی دیگر به ویژه در تری دی مکس نیز وجود دارد. هم چنین فایل 3dsmax قابل ویرایش کامل هر صحنه ، تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر آبجکت و تمامی نور های استفاده شده در هر صحنه با امکان ویرایش کامل به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود مدل سه بعدی زاغه نشین های آینده :

  • عنوان مجموعه: Kitbash3D – Future Slums
  • حجم مجموعه:  –
  • سازنده: Kitbash3D
  • فرمت های موجود: MA ، OBJ ، FBX ، MAX
  • تعداد مدل: –
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

دانلود مدل سه بعدی زاغه نشین های آینده

دانلود مدل سه بعدی زاغه نشین های آینده

مدل سه بعدی زاغه نشین های آینده

دانلود مدل سه بعدی زاغه نشین های آینده

مدل سه بعدی زاغه نشین های آینده - 5

مدل سه بعدی زاغه نشین های آینده

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مدل سه بعدی زاغه نشین های آینده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.