دانلود رابط کاربری وبسایت Futura Creative Website UI Kit


توضیحات

رابط کاربری وبسایت : این مجموعه شامل المان های UI وب سایت می باشد که برای طراحی وب سایت در نرم افزار های SKETCH و PHOTOSHOP مورد استفاده قرار گیرد. این مجموعه با فرمت های JPG, PDF, SKETCH, PSD, SVG بر روی سایت بارگذاری شده است که به راحتی می توانید آن را در نرم افزار های ذکر شده ویرایش و شخصی سازی کنید. تمامی المان های استفاده شده در این طرح ها به صورت وکتور با قابلیت تغییر سایز هستند. فایل های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 10252 × 1440 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن بالا و مد رنگی RGB مناسب می باشند.

اطلاعات دانلود رابط کاربری وبسایت Futura Creative Website UI Kit :

  • عنوان مجموعه: Futura Creative Website UI Kit
  • حجم مجموعه: 111MB
  • فرمت های موجود: JPG, PDF, SKETCH, PSD, SVG
  • تعداد فایل:

رابط کاربری وبسایت

رابط کاربری وبسایت - 3

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود رابط کاربری وبسایت Futura Creative Website UI Kit”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.