دانلود کلیپ آرت و پترن آبرنگی جنگل Forest Colors Watercolor Pattern


توضیحات

پترن آبرنگی جنگل : این مجموعه شامل پترن جنگل با طرح آبرنگی جهت استفاده در طرح های گرافیکی می باشد. این مجموعه در قالب فایل های PNG, JPG بر روی سایت قرار گرفته که می توانید با استفاده از آن ها طرح های فوق العاده زیبایی را در نرم افزار های Photoshop, Illustrator, Affinity Designer ایجاد کنید. تصاویر PNG به صورت Transparent و شفاف ایجاد شده که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ایی مناسب می باشند. این فایل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 3600 × 3600 پیکسل است که برای ایجاد طرح و تصاویری با رزولوشن 300DPI مناسب می باشد.

اطلاعات دانلود کلیپ آرت و پترن آبرنگی جنگل Forest Colors Watercolor Pattern :

  • عنوان مجموعه: Forest Colors Watercolor Pattern
  • حجم مجموعه: 49MB
  • فرمت های موجود: PNG, JPG
  • تعداد فایل:

پترن آبرنگی جنگل - 2

پترن آبرنگی جنگل - 4

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود کلیپ آرت و پترن آبرنگی جنگل Forest Colors Watercolor Pattern”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.