دانلود براش زیبراش Follygon


توضیحات

براش زیبراش Follygon : این مجموعه شامل براش Follygon برای مدلسازی سه بعدی در زیبراش میباشد. برای استفاده از این مجموعه لازم است نرم افزار Zbrush را روی سیستم خود نصب داشته باشید.

اطلاعات دانلود براش زیبراش Follygon :

  • عنوان مجموعه:  Follygon’s Brushes for Zbrush
  • حجم مجموعه: 11MB
  • فرمت های موجود: ZBP
  • تعداد فایل:
  • کاتالوگ: 

1 دیدگاه برای دانلود براش زیبراش Follygon

  1. Ebrahimi

    سلام و وقت بخیر. آیا این مجموعه بروز هستش؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.