مجموعه فوتیج و افکت صوتی و محیط HDRI هوانوردی Flight Kit


توضیحات

دانلود مجموعه فوتیج و افکت صدا : شما می توانید برای ایجاد تنوع در پروژه های شخصی و در صورت داشتن کسب و کار مرتبط برای افزایش درآمد در کمترین زمان از این پروژه های آماده که در سایت سیجی کوک ارائه می شود بهره مند شوید. این پروژه آماده فوتیج که مخصوص ساخت جلوه‌های ویژه پرواز با جت و هواپیما در آسمان است. 12 فوتیج انفجار هوایی، 25 محیط hdri و بیش از 200 افکت صوتی در این مجموعه قرار دارند. این کیت تولید وب‌سایت ویدیو کوپایلوت است و از عناصر بسیار با کیفیت برای استفاده در آثار ویدیویی مرتبط با پرواز هوایی تشکیل شده است.

مشخصات دانلود مجموعه فوتیج و افکت صدا :

  • رزولوشن: HD 1280×1280
  • فرمت ویدیو: Photo JPEG
  • فرمت افکت صوتی: Wav
  • فریم در ثانیه: 23.976
  • آموزش استفاده: آموزش تصویری
  • حجم فایل: 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مجموعه فوتیج و افکت صوتی و محیط HDRI هوانوردی Flight Kit”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.