دانلود طرح لایه باز رابط کاربری اپلیکیشن موبایل سرمایه گذاری Finance Mobile App Template UI Kit


توضیحات

طرح لایه باز رابط کاربری اپلیکیشن موبایل سرمایه گذاری : این مجموعه شامل 4 صفحه نمایش موبایل با موضوع سرمایه گذاری می باشد که برای طراحی اپلیکیشن های موبایل در نرم افزار های Photoshop, XD, Sketch, Figma مورد استفاده قرار می گیرد. این قالب لایه باز فوق العاده قابل تنظیم، لایه بندی عالی، سازمان دهی شده است. فایل های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 812 × 375 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 72DPI مناسب می باشند.

اطلاعات دانلود طرح لایه باز رابط کاربری اپلیکیشن موبایل سرمایه گذاری Finance Mobile App Template UI Kit:

  • عنوان مجموعه: Finance Mobile App Template UI Kit 
  • حجم مجموعه: 9MB
  • فرمت های موجود: PSD, SKETCH, XD, FIG
  • تعداد فایل: 4

طرح لایه باز رابط کاربری اپلیکیشن موبایل سرمایه گذاری - 2

طرح لایه باز رابط کاربری اپلیکیشن موبایل سرمایه گذاری - 4

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود طرح لایه باز رابط کاربری اپلیکیشن موبایل سرمایه گذاری Finance Mobile App Template UI Kit”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.