دانلود افکت صوتی سینمایی و علمی تخیلی


توضیحات

افکت صوتی سینمایی و علمی تخیلی : این مجموعه شامل بیش از 186 افکت صوتی علمی تخیلی و سینمایی می باشد. این کالکشن گسترده برای EDM، موسیقی سینمایی و فراتر از آن است. با ارائه یک منبع نمونه و تخصصی مجموعه ایی از تاثیرات آینده نگر، انفجار های حماسی، رایزر های دقیق، اسلم های علمی تخیلی و … را باید داشته باشید. شما می توانید از اسلم ها و بازدیدهای کوتاه در تمامی ژانر های موسیقی استفاده نمایید تا بر تولید موسیقی شما تاثیر گذار باشد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی سینمایی و علمی تخیلی :

  • عنوان: Field and Foley Sci-Fi and Cinematic FX
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 186
  • حجم فایل: 404MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی سینمایی و علمی تخیلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.