دانلود قالب ایندیزاین مجله فشن Fashion+Lifestyle Magazine


توضیحات

قالب ایندیزاین مجله فشن : این مجموعه شامل 36 قالب آماده ایندیزاین مجله در 3 رنگ بندی مختلف به صورت کاملا لایه باز جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار InDesign می باشد. این مجموعه در قالب فایل های INDD, IDML, PDF بر روی سایت بارگذاری شده که می توانید آن را ویرایش و شخصی سازی نمایید. این قالب از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای چاپ و پرینت با رزولوشن 300DPI بر روی کاغذ سایز A4 مناسب می باشد.

اطلاعات دانلود قالب ایندیزاین مجله فشن Fashion+Lifestyle Magazine :

  • عنوان مجموعه: Fashion+Lifestyle Magazine – 36 Page
  • حجم مجموعه: 1MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: INDD, IDML, PDF 
  • تعداد فایل: 36

قالب ایندیزاین مجله فشن

قالب ایندیزاین مجله فشن

قالب ایندیزاین مجله فشن

قالب ایندیزاین مجله فشن - 5

قالب ایندیزاین مجله فشن - 7

قالب ایندیزاین مجله فشن - 9

قالب ایندیزاین مجله فشن - 11

قالب ایندیزاین مجله فشن - 13

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود قالب ایندیزاین مجله فشن Fashion+Lifestyle Magazine”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.