دانلود جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن FASHION CLOTHING CREATOR


توضیحات

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن : این مجموعه شامل 100 فایل آماده لایه باز ( 20 بنر و اشکال آبرنگی، 14 دختر، 18 جواهرات، 5 پس زمینه، 21 عنصر لباس، 11 عنصر طلا، 2 فویل، 9 پترن) جهت ساخت کاراکتر یک زن میباشد. این مجموعه در قالب فایل های PNG, PSD بر روی سایت بارگذاری شده است که به راحتی می توانید آن را در فتوشاپ ویرایش و شخصی سازی کنید. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ایی مناسب میباشند. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن بالا مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن FASHION CLOTHING CREATOR :

  • عنوان مجموعه: FASHION CLOTHING CREATOR
  • حجم مجموعه: 288MB
  • فرمت های موجود: PNG, PSD
  • تعداد فایل: 100

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 2

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 4

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 6

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 8

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 10

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 12

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 14

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 16

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 18

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن FASHION CLOTHING CREATOR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.