دانلود مجموعه افکت صوتی موجودات بازی تکامل یافته 2


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی موجودات بازی تکامل یافته 2 : این مجموعه شامل بیش از 166 نوع افکت صوتی و دومین قسمت از سری افکت های صوتی هیولای بازی می باشد. این پکیج برای تولیدکنندگان و طراحان صدا انتخاب گسترده ایی از افکت های صوتی بازی به سبک موجودات کوچک و سبک هیولا را به ارمغان می آورد. این مجموعه برای انیمیشن ها، بازی های ویدیویی، برنامه های موبایل، موشن گرافی ، فیلم و توسعه نرم افزار مناسب می باشد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی موجودات بازی تکامل یافته 2 :

  • عنوان: Epic Stock Media – Evolved Game Creatures 2
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 166
  • حجم فایل: 63MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی موجودات بازی تکامل یافته 2”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.