دانلود افکت صوتی سینمایی Evince Cinematic SoundTrack v4.2


توضیحات

افکت صوتی سینمایی Evince Cinematic SoundTrack v4.2 : این مجموعه شامل بیش از 600 افکت صوتی سینمایی می باشد. این کالکشن شامل آهنگ های کامل سینمایی، با تمام قطعات و حلقه های جدا شده است و با ذهنیت فیلم سازانی ساخته شده است که برای وقت و خلاقیت خود ارزش قائل هستند.

مشخصات مجموعه افکت صوتی سینمایی Evince Cinematic SoundTrack v4.2 :

  • عنوان: Duende Sounds – Evince Cinematic SoundTrack v4.2
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 600
  • حجم فایل: 2GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی سینمایی Evince Cinematic SoundTrack v4.2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.