دانلود فونت انگلیسی Euphoria Font Family


توضیحات

فونت انگلیسی Euphoria Font Family : این مجموعه یک نوع تایپ فیس است که با الهام از تایپوگرافی ویکتوریایی طراحی شده است. این فونت برای لوگو، نقل قول، دعوت نامه، علامت، پوستر، کارت تبریک، بسته بندی، سرصفحه، نقل قول چاپی، کاور آلبوم و … مناسب میباشد.

مشخصات دانلود فونت انگلیسی Euphoria Font Family :

  • عنوان مجموعه: Euphoria Font Family
  • حجم مجموعه: 3MB
  • فرمت های موجود: OTF, TTF
  • سبک: Serif
  • فضا بین حروف: معمولی
  • اندازه بهینه: تمامی سایز ها

فونت انگلیسی Euphoria Font Family

فونت انگلیسی Euphoria Font Family - 3

فونت انگلیسی Euphoria Font Family - 5

فونت انگلیسی Euphoria Font Family - 7

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود فونت انگلیسی Euphoria Font Family”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.