دانلود افکت صوتی ضروری Essential Sound Effects V2


توضیحات

افکت صوتی ضروری : این مجموعه شامل بیش از 1000 افکت صوتی ضروری می باشد. این کالکشن نحوه برخورد شما با طراحی صدا را تغییر می دهد و برای موشن دیزاین مناسب می باشد. این مجموعه با آهنگساز انیمیشن و آهنگساز برتر کار می کند. شما می توانید از این مجموعه در هر نرم افزاری استفاده نمایید.

مشخصات مجموعه افکت صوتی ضروری Essential Sound Effects V2 :

  • عنوان: Mister Horse – Essential Sound Effects V2
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 1000
  • حجم فایل: 566MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی ضروری Essential Sound Effects V2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.