دانلود فوتیج پرتو های انرژی با ذرات نور Energy Light Streaks With Particles


توضیحات

فوتیج پرتو های انرژی با ذرات نور : این مجموعه شامل 14 کلیپ آماده افکت نور دنباله دار جهت استفاده در پروژه های ویدیویی است. شما می توانید به راحتی این اجزا را به فوتیج خود اعمال کنید. تمامی ویدیو ها قابلیت لوپ دارند، بنابراین میتوانید از آن ها به صورت تکرار شونده و بدون وقفه استفاده کنید. 7 نمونه فوتیج دارای ذرات پارتیکلی کم تری هستند تا از کلیپ ‌ها با تنوع بیشتری در ویدیو استفاده کنید. برای استفاده از این فوتیج تنها کافیست، فوتیج را در تایم لاین قرار دهید و حالت ترکیبی آن را به Screen یا Add تغییر دهید. این مجموعه با فرمت MOV بر روی سایت قرار گرفته است و قابل استفاده در تمامی نرم‌ افزار های تدوین و ویرایش ویدیو می باشد.

اطلاعات دانلود فوتیج پرتو های انرژی با ذرات نور Energy Light Streaks With Particles :

  • عنوان مجموعه: Energy Light Streaks With Particles 
  • حجم مجموعه: 230MB
  • فرمت های موجود: MOV
  • رزولوشن: 1080×1920

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود فوتیج پرتو های انرژی با ذرات نور Energy Light Streaks With Particles”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.