پروژه فاینال کات پرو زیرنویس Elegant Lower Thirds FCPX


توضیحات

پروژه فاینال کات پرو زیرنویس Elegant Lower Thirds FCPX : این پروژه شامل قالب آماده جهت ساخت عناوین متنی متحرک برای زیرنویس می باشد. برای استفاده از این پروژه تنها لازم است متن و رنگ آن را بر اساس نیاز تغییر داده و در ویدیوی خود قرار دهید. این پروژه مناسب برای ساخت زیرنویس شبکه های اجتماعی، زیرنویس شرکتی، زیرنویس معرفی افراد و بازیگران و … می باشد. این محصول قابلیت اجرا و سازگاری کامل با نرم افزار های Apple Motion 5, Final Cut Pro X دارد و برای اجرا نیاز به پلاگین خاصی ندارد. به همراه پروژه آموزش تصویری نحوه استفاده از آن نیز موجود است. توجه داشته باشید موزیک زمینه استفاده شده در ویدیو پیش نمایش در فایل دانلودی وجود ندارد. می توانید موزیک مناسب برای این تیزر را از بخش موزیک تیزر در سایت دریافت کنید.

مشخصات دانلود پروژه فاینال کات پرو زیرنویس Elegant Lower Thirds FCPX :

  • عنوان پروژه : Elegant Lower Thirds FCPX
  • سازنده: Video Hive
  • رزولوشن: دلخواه
  • سازگار با نرم افزار : Apple Motion 5, Final Cut Pro X
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • حجم فایل: 108MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پروژه فاینال کات پرو زیرنویس Elegant Lower Thirds FCPX”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.