دانلود مجموعه افکت صوتی میدان های الکترومغناطیسی


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی میدان های الکترومغناطیسی : این مجموعه شامل بیش از 600 نوع افکت صوتی صدا های الکترومغناطیسی می باشد که با نهایت دقت رمز گذاری و ویرایش شده است. این پکیج حاوی انواع مختلف Nioses ، Glitches ، Whooshes ، Passbys ، Beeps ، حرکت مکانیکی، Hum ، Buzz ، کلیک، Crackles ، شکلک اسپیندل carvinq یا enqravinq ، چاپگر حلال، پلاتر cuttinq ، صفحه لمسی می باشد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی میدان های الکترومغناطیسی :

  • عنوان: SoundBox Library – Electromagnetic Fields Collection
  • محصول شرکت: SoundBox Library
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 600
  • حجم فایل: 6GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی میدان های الکترومغناطیسی”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.