دانلود مدل سه بعدی قطار برقی برای آنریل انجین


توضیحات

دانلود مدل سه بعدی قطار برقی برای آنریل انجین : مجموعه پیش رو شامل صحنه آماده قطار برقی برای نرم افزار Unreal Engine است. تمامی assets ، مپ ها ، متریال ها و افکت های تمامی آبجکت های نیز به همراه مجموعه است. کیفیت و رزولوشن تمامی تکسچر های این مجموعه 1K و 4K می باشد. تمامی آبجکت ها در UE4 ایجاد شده اند و با فرمت uasset قابل ایمپورت در نرم افزار انجین هستند. تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود است. این آرشیو برای فرمت های max ، fbx ، obj و موتور رندر محبوب vray ارائه شده است. علاوه بر این امکان اکسپورت کردن از مکس این آرشیو در سایر نرم افزار های سه بعدی دیگر به ویژه در تری دی مکس نیز وجود دارد. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر آبجکت نیز به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود مدل سه بعدی قطار برقی برای آنریل انجین :

  • عنوان مجموعه: – Electric locomotive – model 441-316
  • حجم مجموعه:  –
  • سازنده:
  • فرمت های موجود: OBJ ، MAX ، FBX
  • تعداد مدل: –
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

مدل سه بعدی قطار برقی برای آنریل انجین - 1

مدل سه بعدی قطار برقی برای آنریل انجین - 3

مدل سه بعدی قطار برقی برای آنریل انجین - 5

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مدل سه بعدی قطار برقی برای آنریل انجین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.