دانلود مجموعه افکت صوتی باران های دیستوپی


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی باران های دیستوپی : این مجموعه شامل بیش از 146 نوع افکت صوتی است. در این پکیج هر نسخه مناظر طبیعت خاص، از جمله باران ها را نشان می دهد که پایه و اساس باران های Dystopian هستند. منابع از سالن های نوردی، کوه های قدرتمند راکی و از سواحل اقیانوس آرام در ساحل غربی کانادا آمده اند. همه منابع اصلی صدا در وضوح 24 بیتی، وضوح 96kz ، نه تنها استاندارد صنعت برای جلوه های صوتی حرفه ایی و ضبط های طبیعت ضبط شده اند، بلکه بسیار مهم است که امکان تغییر شدید زمین را در جایی که این صداها واقعا قابل توجه هستند فراهم می کند.

مشخصات مجموعه افکت صوتی باران های دیستوپی :

  • عنوان: Rocky Mountain Sounds – Dystopian Rains
  • محصول شرکت: Rocky Mountain Sounds
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 146
  • حجم فایل: 725MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی باران های دیستوپی”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.