دانلود پترن هندسی Dusty Chic Design Toolkit


توضیحات

پترن هندسی Dusty Chic Design Toolkit : این مجموعه شامل وکتور پترن هندسی جهت استفاده در طرح های گرافیکی است. این مجموعه برای فرمت های PNG, AI, EPS می باشد. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. فایل های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد پیش نمایش هایی با رزولوشن 300DPI مناسب می باشند. این مجموعه از نرم افزار Illustrator پشتیبانی می کند.

اطلاعات دانلود پترن هندسی Dusty Chic Design Toolkit :

  • عنوان مجموعه: Dusty Chic Design Toolkit
  • حجم مجموعه: 8MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PNG, AI, EPS
  • تعداد فایل: 

پترن هندسی Dusty Chic Design Toolkit - 2

پترن هندسی Dusty Chic Design Toolkit - 4

پترن هندسی Dusty Chic Design Toolkit - 6

پترن هندسی Dusty Chic Design Toolkit

پترن هندسی Dusty Chic Design Toolkit

پترن هندسی Dusty Chic Design Toolkit

پترن هندسی Dusty Chic Design Toolkit

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پترن هندسی Dusty Chic Design Toolkit”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.