دانلود پترن نقطه دار Dotted Vector Patterns & Tiles


توضیحات

پترن نقطه دار : این مجموعه شامل 30 وکتور پترن نقطه دار به صورت کاملا لایه باز جهت استفاده در طرح های گرافیکی است. این مجموعه در قالب فایل های PNG, JPG, AI, EPS بر روی سایت بارگذاری شده است که می توانید آن ها را در نرم افزار های Photoshop, Illustrator, InDesign, Sketch ویرایش و شخصی سازی کنید. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ایی مناسب می باشند. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. فایل های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 3600 × 3600 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300DPI مناسب می باشند.

اطلاعات دانلود پترن نقطه دار Dotted Vector Patterns & Tiles :

  • عنوان مجموعه: Dotted Vector Patterns & Tiles
  • حجم مجموعه: 47MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PNG, JPG, AI, EPS
  • تعداد فایل: 30

وکتور پترن نقطه دار

وکتور پترن نقطه دار

وکتور پترن نقطه دار

پترن نقطه دار - 5

وکتور پترن نقطه دار

پترن نقطه دار - 8

وکتور پترن نقطه دار

وکتور پترن نقطه دار

پترن نقطه دار - 12

پترن نقطه دار - 14

پترن نقطه دار - 16

پترن نقطه دار - 18

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پترن نقطه دار Dotted Vector Patterns & Tiles”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.