دانلود افکت تابش نور خورشید Distorted Sunlit Mirror Effect


توضیحات

افکت تابش نور خورشید Distorted Sunlit Mirror Effect : این مجموعه شامل 3 افکت تابش نور خورشید است که با استفاده از آن ها میتوانید افکت و جلوه‌ هایی زیبا به تصاویر خود داده و طرح یا پوستر هایی جذاب ایجاد کنید. این مجموعه در قالب فایل PSD در سایت بارگذاری شده است که میتوانید در فتوشاپ نسبت به ویرایش و سفارشی سازی آن اقدام کنید. فایل های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 3000 × 4500 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300DPI مناسب میباشند. این فایل ها به صورت Smart Object ایجاد شده اند که به واسطه این قابلیت تنها با چند کلیک قادر به جایگذاری تصاویر خود در این قالب های آماده خواهید بود.

اطلاعات دانلود افکت تابش نور خورشید Distorted Sunlit Mirror Effect :

  • عنوان مجموعه: Distorted Sunlit Mirror Effect
  • حجم مجموعه: 125MB
  • فرمت های موجود: PSD
  • تعداد فایل: 3

افکت تابش نور خورشید Distorted Sunlit Mirror Effect - 2

افکت تابش نور خورشید Distorted Sunlit Mirror Effect - 4

افکت تابش نور خورشید Distorted Sunlit Mirror Effect - 6

افکت تابش نور خورشید Distorted Sunlit Mirror Effect - 8

افکت تابش نور خورشید Distorted Sunlit Mirror Effect - 10

افکت تابش نور خورشید Distorted Sunlit Mirror Effect - 12

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت تابش نور خورشید Distorted Sunlit Mirror Effect”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.