دانلود پترن کارتونی دایناسور Dinosaur Seamless Pattern, Editable


توضیحات

پترن کارتونی دایناسور : این مجموعه شامل 12 پترن فانتزی دایناسور با فرمت jpeg و 19 کلیپ آرت بدون پس زمینه با فرمت png و 2 فایل وکتور از پترن و کلیپ آرت ها با فرمت Ai می باشد. این مجموعه تصوایر دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و برای فرمت های jpg, png , Ai ارائه شده اند که با استفاده از آن ها می توانید تصاویر کودکانه و فانتزی فوق العاده زیبایی را ایجاد کنید. سایز و ابعاد تصاویر موجود در این مجموعه تقریبا 3000 پیکسل است که می توان با استفاده از آن ها تصاویری با رزولوشن بالا ایجاد نمود. این مجموعه در طراحی انواع پارچه و لباس، کیف و کفش، طراحی بر روی انواع کاغذهای کادو و دیواری، طراحی لوازم التحریر، طراحی دکور اتاق کودک، طراحی بر روی ظروف یک بار مصرف، طراحی قاب و کاور اسمارت فون و … مناسب برای کودکان استفاده نمود.

اطلاعات دانلود پترن کارتونی دایناسور Dinosaur Seamless Pattern, Editable :

  • عنوان مجموعه: Dinosaur Seamless Pattern, Editable
  • حجم مجموعه: 11MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PNG ،JPG ،AI
  • تعداد فایل: 23

پترن کارتونی دایناسور

پترن کارتونی دایناسور

پترن کارتونی دایناسور - 4

پترن کارتونی دایناسور - 6

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پترن کارتونی دایناسور Dinosaur Seamless Pattern, Editable”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.