دانلود فوتیج کروماکی رقص زنان Digital Juice Motion Designer’s Silhouettes Freestyle Dance Women


توضیحات

فوتیج کروماکی رقص زنان : این مجموعه شامل 30 کلیپ آماده رقص به صورت کاملا کروماکی می باشد که می توان از آن ها در فیلم های عروسی, موزیک ویدئو ها و … استفاده نمود. این فوتیج ها با فرمت MOV و با دوربین RED ONE و با 3 کیفیت مختلف فیلم برداری و تولید شده اند. این مجموعه قابل استفاده در نرم افزار های میکس و مونتاژ خطی می باشد.

اطلاعات دانلود فوتیج کروماکی رقص زنان Digital Juice Motion Designer’s Silhouettes Freestyle Dance Women :

  • عنوان مجموعه: Digital Juice Motion Designer’s Silhouettes Freestyle Dance Women 
  • حجم مجموعه: 1.05GB
  • فرمت های موجود: MOV

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود فوتیج کروماکی رقص زنان Digital Juice Motion Designer’s Silhouettes Freestyle Dance Women”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.