دانلود موکاپ تبلت، موبایل و ساعت هوشمند Device Art MockUp 019


توضیحات

موکاپ تبلت، موبایل و ساعت هوشمند Device Art MockUp 019 : این مجموعه شامل 4 فایل آماده و لایه باز موکاپ موبایل، تبلت و ساعت هوشمند جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار فتوشاپ میباشد. این مجموعه در قالب فایل PSD بر روی سایت بارگذاری شده که میتوانید آن را در فتوشاپ ویرایش و شخصی سازی کنید. این موکاپ ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 2160 × 3840 پیکسل هستند که برای ایجاد پیش نمایش هایی با رزولوشن 300DPI و مد رنگی RGB مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود موکاپ تبلت، موبایل و ساعت هوشمند Device Art MockUp 019 :

  • عنوان مجموعه: Device Art MockUp 019
  • حجم مجموعه: 59MB
  • فرمت های موجود: PSD
  • تعداد فایل: 4

موکاپ تبلت، موبایل و ساعت هوشمند Device Art MockUp 019 - 2

موکاپ تبلت، موبایل و ساعت هوشمند Device Art MockUp 019 - 4

موکاپ تبلت، موبایل و ساعت هوشمند Device Art MockUp 019 - 6

موکاپ تبلت، موبایل و ساعت هوشمند Device Art MockUp 019 - 8

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود موکاپ تبلت، موبایل و ساعت هوشمند Device Art MockUp 019”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.